Switch zarządzalny TP-Link TL-SG3210 8 x10/100/1000Mb, 2xSFP

Switch zarządzalny TP-Link TL-SG3210 8 x10/100/1000Mb, 2xSFP Zobacz większe

TL-SG3210

Nowy produkt

Dostępna ilość: 5 szt.

Najbliższa wysyłka już
Jutro 16:00

385 zł brutto

Opis ogólny Switch zarządzalny TP-Link TL-SG3210 8 x10/100/1000Mb, 2xSFP
Wymiary [G x S x W] (mm) 4*180*44
Informacje dodatkowe 8 porty RJ45 10/100/1000Mb/s 2 porty SFP 1000Mb/s 10BASE-T: Kabel UTP kat. 3, 4 lub 5 (do 100m) 100BASE-TX/1000Base-T: Kabel UTP kat. 5, 5e lub 6 (do 100m) 1000BASE-X: MMF, SMF
Okres rękojmi w miesiącach 60
Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami IEEE 802.3 IEEE 802.3ab IEEE 802.3ad IEEE 802.3z
Architektura sieci LAN Gigabit Ethernet
Ilość portów 10
Rodzaj urządzenia przewodowego Switch zarządzalny
Ilość portów 1000 Mbps (RJ45) 8 szt.
Port konsoli tak
Ilość gniazd SFP 1000Mbps 2 szt.
Rozmiar tablicy MAC adresów 8 Bajty
Przepustowość (Gbps) 20.0